Sipariş Şartları

Nereye Ne Gönderebilirim?
1-Sitemizdeki kodlu ürünler Ankara'da bulunan kendi magazamizda; şehir dışında ise anlaşmalı çiçekçilerimiz vasıtasıyla hazırlanıp gönderilmektedir.

2-Bu şehirlerin dışında gönderimlerinizde ise diğer TeleFlor üyeleri kullanılmaktadır.

Teslim Saatleri?
Sipariş Teslimi;
09.00 - 12.30
12.30 - 15.00
15.00 - 18.00
18.00 - 20.00

arası yapılmaktadır. Bu saatler dışında yapılan teslimatlar ile acil ( ekspres ) ve özel saatli siparişlerin teslimatları için 30,00 YTL ücret talep edilir. Özel günlerde yoğunluktan dolayı saatli sipariş alınamamakta verilen tüm siparişler gün içinde teslim edilmektedir.

Ne Kadar Zamanda?
Aynı gün teslimatlar için son sipariş verme saati 17.00' dir. Saat 17.00'den sonra verilen siparişlerin aynı gün içinde teslimatları 30,00 YTL bir ücrete tabidir. Saat 18.15'ten sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Ancak özel günlerde siparişler yoğunluk nedeniyle birgün önce saat 19.30' a kadar alınabilmektedir. Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
Siparişleriniz tüm Türkiye'de şehir merkezlerinde, bize ulaştığı andan itibaren en fazla 3,5 saat içerisinde teslim edilmektedir.

Eğer teslimat adresi ilave yol ücreti gerektiren bir bölgedeyse, gün içerisinde istenen teslimatlar için, siparişinizin teslim süresi maksimum 3.5 saatlik teslim zamanını aşabilir.

Özel Günlerde yoğunluktan dolayı, tüm siparişleriniz gün içerisinde teslim edilir. Saat garantisi verilmemektedir.

Düğün, nikah açılış gibi saatli siparişlerin tüm yurtiçi bölgeler için 5 saat öncesinden verilmesi gerekmektedir.

Yurtdışı siparişler normal günlerde;

• Uzakdoğu, Avustralya, Yeni Zellanda, Asya ve Afrika kıtası ülkeleri için bir gün önce Türkiye saati ile 16:00'ya kadar,
• Avrupa kıtası ülkeleri için aynı gün saat 10:00'a kadar,
• Amerika kıtası ülkeleri için aynı gün saat 16:00'ya kadar verilmelidir.

Yurtdışı siparişlerinde, cumartesi öğleden sonra, pazar günü, tatil günleri ile çalışma saatleri dışında teslimat yapılamamaktadır. Ayrıca saatli sipariş alınamamaktadır.

Özel günlerde siparişlerinizin zamanında teslim edilebilmesi için siparişlerinizi en az 2 iş günü öncesinden veriniz.

Hava ve tabiat şartları,yoğun trafik ve kaza gibi benzeri sebepler teslim zamanında istisnai durumlar yaratabilir.

Adreste Bulunamayan Alici
Teslim esnasında alıcı adreste bulunamamışsa;

1-Bazı şehirlerde çiçek siparişleri meskenlerde kapı komşularına veya varsa kapıcıya,işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.Diğer şehirlerde ise siparişler telefon ile kişiyle irtibat kurularak daha sonra teslim edilmektedir.

2-Bazı hastahanelerin,işyerlerinin ve askeri bölgelerin kuralları nedeniyle odaya ve/veya katta kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Buralarda görevli kişilere siparişiniz teslim edilmektedir.

Nakliye Ücreti
ANKARA dışı kabul edilen yerlerde ilave yol ücreti talep edilir.Yol ücreti 20 YTL'dir. (Ödeme Hesap Bilgilerinden Manuel Olarak yapılır)

Muhteviyat Ve Tazelik Garantisi
Bazı kodlu ürünlerde mevsimsel nedenlerden ve lojistik aksamalardan dolayı şirketimizin ve anlaşmalı çiçekçilerimizin benzer ancak aynı kalite ve değerde değişik ürün/değişik renk kullanma hakkı mahfuzdur.
Tüm çiçekler günlük mezat çiçekleri olup şirketimizin tazelik garantisi altındadır.

Özel Günler Teslimat Bilgileri
Çiçekçilik hizmetleri zamanında teslimin önemli olduğu ve özel günlerin de çiçekciler için en yoğun olduğu bir iş koludur. Bugünlerde yoğunluk nedeniyle tüm Dünya genelinde verilen siparişler çoğu kez saatinde yerine ulaşmamaktadır. Bugünlerde müşterilerimizden siparişlerinin saatinde yerine ulaşması konusunda, elimizde olmayan sebeplerden dolayı, belli bir anlayış beklemekteyiz.

Siparişlerinizde Adres ve Teslim Tarihi Değişiklikleri
Siparişleriniz hazırlanmadığı ve yola çıkmadığı müddetçe bu hakkınız mahfuzdur. Ancak hazırlandıktan sonra teslim tarihi değişikliğinde ücret talep edilir, bu ücret hiçbir zaman sipariş bedelinizin % 40' ını geçemez. Adres değişikliği siparişiniz yola çıkmadan önce yapılabilir ve ücret talep edilmez.

İptal Şartlari
Sipariş ancak hazırlanmadan veya yola çıkmadan iptal edilebilir.

Kanuni Haklariniz Ve Hakkimiz
İşbu siteden çiçek siparişi verildiğinde müşteri ile ihtilaf vukuunda;
• Şirketimiz tüketici ve sipariş verene karşı en fazla sipariş verilen çiçek bedeli kadar sorumludur.
• Ankara mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Ankara Çiçek - film izle - bebek şekeri - izmir çiçekçi - izmir çiçek -